Film reklamowy – Brief.

Udostępniamy Państwu, do pobrania, Brief na którym opierać się będzie film reklamowy lub instruktażowy. Dokument ten pozwoli zebrać wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu i podpowie na co należy zwrócić uwagę, planując realizację filmu. Poświęcając czas na jego wypełnienie przyspieszycie Państwo cały proces realizacji.

Podstawowe korzyści z wypełnienia Briefu:

  • określenie celu jaki ma spełnić Państwa film,
  • wyboru typu scenariusza,
  • wybór reklamowanego produktu, grupy produktów  lub usługi
  • opis produktów
  • zebrania wszystkich najważniejszych informacji dotyczących filmu w jednym dokumencie,
  • określenie wszystkich najważniejszych cech filmu,
  • stworzenie listy tekstów, materiałów graficznych i innych elementów, które będą potrzebne do rozpoczęcia realizacji.

Mamy nadzieję, że dokument ten dodatkowo pomoże Państwu zastanowić się nad najważniejszymi pytaniami dotyczącymi celu i sensu realizacji filmu reklamowego. Dobór odpowiedniej formy filmu może okazać się kluczowy. Zacząć należy od wyboru typu filmu. Nasza wytwórnia najczęściej produkuje dwa rodzaje filmów. Filmy typowo reklamowe o różnych scenariuszach oraz filmy instruktażowe pokazujące cechy lub możliwe zastosowania produktu/usługi. Typy scenariuszy – czytaj więcej…

Jeśli Państwa celem jest budowanie wizerunku marki lub poinformowanie Klientów o istnieniu nowego produktu, można skupić się na filmach reklamowych. W tej kategorii filmów mamy tak ogromny wybór scenariuszy i sposobów prezentacji, że z całą pewnością będziemy mogli stworzyć reklamę zapadającą w pamięć.

Dla tych z Państwa którzy zamawiają swój pierwszy film reklamowy przygotowaliśmy krótki i rzeczowy tekst pokazujący na czym polega i jak przebiega produkcja filmu reklamowego. Dodatkowo zachęcamy do zerknięcia na podstronę na której omawiamy podstawowe typy scenariuszy reklamowych. Informacje te pomogą wybrać odpowiedni typ scenariusza i zastanowić się z jakim rozmachem ma się odbyć cała produkcja. Oczywiście w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i korzystając z naszego doświadczenia doradzimy Państwu najkorzystniejszą metodę reklamy. Czytaj więcej o produkcji filmu reklamowego…

Filmy instruktażowe to zupełnie inna forma prezentacji. Najczęściej stosuje się je do omówienia produktów lub usług o dużym stopniu komplikacji. To nie znaczy że nie da się zrealizować takiego filmu w oparciu o fajny pomysł i zaskoczyć Klientów w przyjemny sposób. Kreatywność to nasza cecha. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów realizacji.