Wiemy jak reklamować firmę w internecie i TV

Tworzymy filmy reklamowe od podstaw. Przygotowujemy materiał filmowy do emisji w różnych mediach. Współpracujemy z kreatywnymi domami mediowymi. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo kupić czas antenowy w TV lub wyemitować swój film w wybranych serwisach internetowych. Planowanie kampanii TV i In-Stream prowadzą specjaliści z długoletnim doświadczeniem. Wybór mediów, w których będzie prezentowany film reklamowy jest sprawą kluczową. Od tej decyzji zależy format, scenariusz i długość filmu. Realizujemy projekty uniwersalne oraz ukierunkowane na wybrane media i kanały promocji. Planujemy małe i duże kampanie reklamowe.

Zadzwoń teraz: (+48) 508 591 291
lub napisz: office@blaurung.pl
reklama w tv

Film reklamowy w TV

Emisja filmu reklamowego w TV najczęściej wymaga dużego budżetu. Istnieją jednak rozwiązania pozwalające na przeprowadzenie skutecznej kampanii telewizyjnej nawet małym i średnim Firmom. Wyprodukowane przez nas filmy reklamowe lub billboardy sponsorskie przeznaczone do emisji w TV  spełniają nie tylko wysokie wymogi jakościowe, ale również są odpowiednio przygotowane technicznie. Siła oddziaływania telewizji na klientów, pomimo upowszechnienia rozwiązań on-line, cały czas jest ogromna i nie należy jej lekceważyć. Podczas planowania kampanii bierzemy pod uwagę szereg czynników pozwalających wykorzystać budżet w maksymalnie efektywny sposób. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo stworzyć film reklamowy, zaplanować kampanię w tv i kupić czas antenowy w wybranej stacji telewizyjnej. Udostępniamy również bardzo atrakcyjne cenowo pakiety zorientowane na kanały tematyczne związane z grupami docelowymi. Z uwagi na złożony proces planowania kampanii każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

reklama video w internecie

Reklama w Internecie

Internet w ostatnich latach stał się równie ważnym kanałem dystrybucji reklamy jak telewizja. Dodatkowo koszt emisji filmu w sieci jest dużo niższy w porównaniu z innymi mediami. Na każdym z portali obowiązują jednak określone zasady prezentacji, które warto wziąć pod uwagę jeszcze na etapie planowania filmowej kampanii reklamowej. Dodatkowo użytkownicy poszczególnych serwisów internetowych są przyzwyczajeni do określonego stylu prezentacji. Na podstawie doświadczenia naszych klientów potrafimy doradzić Państwu jak przygotować filmy reklamowe dla każdego z dostępnych kanałów dystrybucji.

filmy reklamowe emisja