Muzyka do filmu reklamowego

Odpowiednia muzyka do filmu reklamowego potrafi wzbudzać silne emocje i zapadać głęboko w pamięć. Pomożemy Państwu wybrać właściwy utwór dopasowany do filmu. Nasza baza to ponad dwa miliony gotowych utworów podzielonych tematycznie. Dostępne są licencje internetowe, radiowe oraz telewizyjne. Istnieje również możliwość stworzenia całkowicie nowego utworu specjalnie na potrzeby Państwa filmu z prawami wyłączności. Współpracujemy z kompozytorami reprezentującymi różne style muzyczne.

Zadzwoń teraz: (+48) 508 591 291
lub napisz: office@blaurung.pl
uźwiękowienie filmów reklamowych baner

Zapewniamy głosy Lektorów we wszystkich językach świata

Aby zapewnić Państwu jak największy wybór głosów współpracujemy z największymi Studiami nagraniowymi w Polsce. Dzięki temu oferujemy realizację nagrań lektorskich w prawie wszystkich językach świata. Dla języków popularnych najczęściej dostępny jest native speaker. Do projektów z większym budżetem oferujemy głosy znane Państwu z TV, głosy Aktorów lub Celebrytów. Posiadamy również rozwiązania dla projektów z minimalnym budżetem.

Perfekcyjne brzmienia. Realistyczne efekty specjalne i tła dźwiękowe

Większość dźwiękowych efektów specjalnych nagrywamy na żywo w trakcie realizacji zdjęć lub w procesie postprodukcji. Pozwala to zachować maksymalny realizm. Przy bardziej skomplikowanych dźwiękach korzystamy z banków audio oferujących nieskończoną ilość wersji dla każdego efektu. W obu przypadkach zapewniamy najwyższą jakość dźwięku.

dźwięk w filmie reklamowym baner